Teslimat ve İade

mom2baby.com.tr adresinde satılan ve müşteri tarafından alınan ürünler, sitede göründüğü ile birebir aynı şekilde aynı gün ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Müşteri ödemesini kapıda kredi kartı ve nakit ile ürünü görerek teslim alabilir.

mom2baby.com.tr sitesinden satın alınan ürünlerin iadesi ancak kutu açılmadığı takdirde aynı gün geri gönderilerek alınacaktır. Kutusu açılmış ürünlerin yapısının bozulması ve tekrar satışının mümkün olmaması nedeniyle iade kabul edilmemektedir.

Yukarıdaki iade koşullarını karşılayan ürünlerde, geri gönderilen ürün tarafımıza ulaştık sonra 30 gün içerisinde ödemesi geri yapılacaktır.

Sitemizden alınan tüm ürünler Aras Kargo ile kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri ile müşterinin sipariş sırasında girdiği adres bilgilerine, özenle hazırlanan kargo paketi içerisinde gönderilmektedir.

mom2baby.com.tr üzerinden satın alınan tüm ürünlerde veya sipariş sürecince yaşanacak herhangi bir sorun için bizimle +90 216 489 0208 nolu müşteri destek hattımız üzerinden iletişime geçebilir, sorunlarınız için çözüm talep edebilirsiniz.

mom2baby.com.tr üzerinden alışveriş yapan herkes, yukarıda belirtilen Teslimat ve İade koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.